Prodajni odjel

Naši zaposlenici vode brigu o prodaji iz lokacije u Apledoorn-u. Ekor ima svoje vlstite prodajne urede u Italiji. U Španjolskoj, Portugalu i  Grčkoj radimo preko agenata prodaje. 

Postoji svakodnevan kontakt sa kupcima i prodavcima, šireom svijeta, telefonom, faxom ili putem e-mail-a. Klijenti su redovito posjećeni i kontakti se održavaju na različitim međunarodnim sajmovima. Da saznate na kojim budućim sajmovima će Ekro izlagati kliknite ovdje:

Herman van Drie

Glavni Direktor 
E-mail: hvandrie@ekro.nl

René van der Rijst

Direktor prodaje  
E-mail: rvdrijst@ekro.nl

Arie Kemink

Manager prodaje  
E-mail: akemink@ekro.nl

Paul Beltman

Manager prodaje 
E-mail:pbeltman@ekro.nl

René Kamphorst

Manager prodaje 
E-mail: rkamphorst@ekro.nl

Jaap Bagerman

Manager prodaje 
E-mail: jbagerman@ekro.nl

Ludger Paus

Manager prodaje 
E-mail: lpaus@ekro.nl

Martin Bode

Manager prodaje 
E-mail: mbode@ekro.nl

Ad IJzerman

Sales Manager 
E-mail: aijzerman@ekro.nl

Ronald Veenink

Manager prodaje 
E-mail: rveenink@ekro.nl

Andra Heuvelink

Manager prodaje 
E-mail: aheuvelink@ekro.nl

Frederik Schütte

Sales Manager  
E-mail: fschuette@ekro.nl

Dennis Peereboom

Sales Manager  
E-mail: dpeereboom@ekro.nl

Jean Baptiste Decamps

Sales Manager  
E-mail: JDecamps@ekro.nl

  • This site uses cookies
  • Hide this notification